Termín: 3.9.-8.9.2023
přihlášky P. Krátký

Termín: 3.9.-8.9.2023

cena:  3300,- Kč

(pro členy VSK, pro nečleny + 500 Kč) za ubytování, zapůjčení WS materiálu, náklady na organizaci kurzu

program:

Většinu týdne budete zasvěcováni do krásy a tajů windsurfingu a paddleboardingu. Záleží to ale hlavně na počasí, hlavně větru. Výuku vedou zkušení instruktoři i z řad bývalých účastníku kurzu. Začínáme teorií a nácvikem manévrů na suchu, potom přejdeme na nácvik stability na prkně na vodě a již po prvních pár hodinách začneme zkoušet jízdu s plachtou. Windsurfing zvládne opravdu každý, budeme mít plachty a prkna jak pro subtilní dámy, tak pro svalnaté borce. Při absenci větru je v programu paddleboarding, cykloturistika v okolí Pálavy, jízda na loďkách či kolečkových bruslích, záchrana rozfoukaných serfařů, čekání na vítr, burčák….

fotky z kurzu zde: https://haad003.rajce.idnes.cz/Windsurfing_Pasohlavky/

místo: 

yachtklub Pasohlávky (Novomlýnské nádrže)
Pasohlávky jsou cca 35 km z Brna, pravidelně od tam jezdí do Brna bus, není tedy problém si odskočit na zápis či zkoušku do školy. :o)

Informace pro účastníky

sraz:

neděle  3. září v 9.00 hod před tělocvičnou Vetuni
pozor!!: Do Pasohlávek pojedeme z Brna na kole!! Pohodová cesta asi 35 km. Odvoz zavazadel zajištěn. 

ubytování:

k dispozici budeme mít 2 chatky, v každé je 5 postelí (při špatném počasí pojmou až dvojnásobný počet nocležníků). Kdo chce mít soukromí, nechť si vezme stan. Nezapomeňte prostěradlo a spacák.

stravování:

z vlastních zásob, vařič i pár hrnců bude k dispozici, ve vesnici je obchod a spousta hospod.

co si vzít s sebou:

jjízdní kolo, cyklistickou přilbu, plavky, oblečení do sucha i mokra, pokud máte, tak neopren, neoprenové boty nebo extra tenisky do vody, hudební nástroj….


Bližší informace a přihlášky na ÚTVS u P. Krátkého nebo e-mailem kratkyp(zav)vfu.czStuduj na Fakultě veterinárního lékařství

 

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

 

Více zde

TEXT